.

.

Голем Екран Imager, Геотермална Пронајде Термички Imager М‑02 за Електрична Енергија за Топење за Поправка на Авто

Голем Екран Imager, Геотермална Пронајде Термички Imager М‑02 за Електрична Енергија за Топење за Поправка на

евалуација:

DEN 566.40
Од стока
Во магацинот

Вградената батерија поддржува USB полнење во исто време да се обезбеди непречена употреба.Спецификација : Предмет Тип : Термички Imager Meterial : ABSModel : М-02 Battery : Литиум-Јонска Батерија 3.Притиснете го копчето на камерата за да ја зачувате сликата.Со висока точност термална слика на екранот,тоа е тестиран за висока брзина температурни промени.Вградената батерија поддржува USB полнење во исто време да се обезбеди непречена употреба.Голем број на термичка обработка на слика на екранот методи,приказ на температура повеќе сеопфатно.Сликите можат да бидат префрлени на компјутер преку USB-кабел и WIFI.Конфигурација на топлинска imager може да се менува од оперативен и подесување на системот мени. На ергономски дизајн е погодно да се користи во повеќе средини на работа и дома.

Детални спецификации

Item Type:
Thermal Imager
Meterial:
ABS
Model:
M-02
Battery:
Lithium-Ion Battery 3.7V 3000mA (With Built-In Battery)
Charging:
It is recommended to use a universal USB charger of 2A or above.
Application:
Widely used in electric power, auto repair, smelting and other industries.
Basic Parameters:
Parameter Specifi :

Додатоци на производи