.

.

Голем Екран Imager, Висока Дефиниција Геотермална Пронајде Ергономски Термички Imager за Авто Поправка за Топење за Електрична Енергија

Голем Екран Imager, Висока Дефиниција Геотермална Пронајде Ергономски Термички Imager за Авто Поправка за Топење

евалуација:

DEN 528.00
Од стока
Во магацинот

7 V 3000m A (Со вградената Батерија)Полнење : препорачливо е да се користат универзален USB полнач на 2 A или погоре. На high‑definition голем екран, јасно може да се прикаже температурни промени.Со висока точност термална слика на екранот,тоа е тестиран за висока брзина температурни промени.На ергономски дизајн е погодно да се користи во повеќе средини на работа и дома.Основни Параметри : Параметар Specifi. Со висока точност термална слика на екранот,тоа е тестиран за висока брзина температурни промени.Како да го Користите : 1.Спецификација : Предмет Тип : Термички Imager Meterial : ABSModel : М-02 Battery : Литиум-Јонска Батерија 3.Голем број на термичка обработка на слика на екранот методи,приказ на температура повеќе сеопфатно.Функција : 1.Вградената батерија поддржува USB полнење во исто време да се обезбеди непречена употреба.Конфигурација на топлинска imager може да се менува од оперативен и подесување на системот мени.

Детални спецификации

Item Type:
Thermal Imager
Meterial:
ABS
Model:
M-02
Battery:
Lithium-Ion Battery 3.7V 3000mA (With Built-In Battery)
Charging:
It is recommended to use a universal USB charger of 2A or above.
Application:
Widely used in electric power, auto repair, smelting and other industries.
Basic Parameters:
Parameter Specifi :

Додатоци на производи