.

.

Среќен Божиќ Банер Позадина Позадината се Сретне Зелен Божиќ Дрво Божиќ Тема Украси за новогодишни Празници Среќна Нова Година Партија бадник Партија Дом Канцела?

Среќен Божиќ Банер Позадина Позадината се Сретне Зелен Божиќ Дрво Божиќ Тема Украси за новогодишни Празници

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Пред насобраните : Вие само треба да се отвори и да ги красат токму сега!Совршен за вашата партија, декор, торта табела банери, таписерии, завеси, прослави, прием декорација, фото кабина средини и деца торта дробење потекло.Пакување : Вклучувајќи 16 PCS, совршен Декор за било која партија настан!Тоа е одличен додаток на вашата партија декорација, лесно може да се фати око на секој гостин, и остави длабок впечаток и незаборавни спомени.Материјали : се Направени од издржлив материјал, мала тежина, отпорни на абење, еднократно.Големина : банерот е вкупната должина е 5.9 ft.Customer service : Ако не сте задоволни со производи што ги примате, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот за вас.Материјали : се Направени од издржлив материјал, мала тежина, washasble, отпорни на абење, еднократно.

Детални спецификации

Додатоци на производи