.

.

Среќна Нова Година 2022 Црвен Бајрак Позадина Позадина Фото Кабина Реквизити Знаме Симпатична Цртан филм Тигар Фенер Тема Оркестарот за Зимски Лунарната Нова Годин?

Среќна Нова Година 2022 Црвен Бајрак Позадина Позадина Фото Кабина Реквизити Знаме Симпатична Цртан филм Тигар

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Повеќе погодна сценарија : Совршен за вашата партија, декор, торта табела банери, таписерии, завеси, прослави, прием декорација, фото кабина средини и деца торта дробење потекло.Пакување : Вклучува 1 Банер, совршен Декор за било која партија настан!Тоа е одличен додаток на вашата партија декорација, лесно може да се фати око на секој гостин, и остави длабок впечаток и незаборавни спомени.Материјали : се Направени од издржлив материјал, мала тежина, washasble, отпорни на абење, еднократно.Големина : банерот е големина приближно 72.8*35.4 инчен, банери може да бидат обесени било каде ви се допаѓа, како што се тавани, ѕидови, Прозорци, гранки, врата и др.Можете да превиткајте го да се зачува простор.Тоа е одлична декорација за внатрешна и надворешна декорација!.Customer service : Ако не сте задоволни со производи што ги примате, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот за вас.Материјали : се Направени од издржлив материјал, мала тежина, washasble, отпорни на абење, еднократно.

Детални спецификации

Додатоци на производи