.

.

Cheers До 49 Години Банер - Среќен 49. Роденден Украси | Совршена Декорација за 49. Роденден/49Anniversary Прославата/ 49 Годишнината Декорации

Cheers До 49 Години Банер - Среќен 49. Роденден Украси | Совршена Декорација за 49. Роденден/49Anniversary Прославата/

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Cheers До 49 Години Банер - Среќен 49. Роденден Украси Совршена Декорација за 49. Роденден/49 Anniversary Прославата/ 49 Годишнината Украси.Пакет Includs 11pcs на Црвен Сјај зборови и 4pcs на Црн Сјај зборови ,лента со панделка.Секоја картичка е околу 5.31 инчи висок .Должината на лентата е 9.8 нозе.Можете да висат нив на вашата мантија, камин, ѕид, прозорец, внатрешна и надворешна, училница, канцеларија, градина,на дрво, итн.Писма cardstock и панделка дојде одделно, треба да string ги заедно за себе.само уживајте во вашиот среќен време со вашите пријатели и семејства.Cheers До 49 Години Банер.

Детални спецификации

Додатоци на производи