.

.

Денот на вљубените Куче Bandana 2 Пакет - Триаголник Bibs Милениче Шамија за Средни и Големи Кучиња

Денот на вљубените Куче Bandana 2 Пакет - Триаголник Bibs Милениче Шамија за Средни и Големи Кучиња

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Изработени од мек, високо квалитетни материјали,машински перат.Најдолгата страна е 31",погодна за средни и големи xlarge големина кучиња. 2 Пакет срцето куче bandanas во оваа група,ги комбинира колаче и doughnut во срцето форма.Stitched работ за долго се носат, мека handfeeling за удобно.За секојдневно носење или вљубените празник партија,момчиња или девојки сите соодветни.

Детални спецификации

Додатоци на производи