.

.

WGH Бања Фах Мермер Шема Бања Фах Керамички Суета Фах Лосион Шише Фах Ароматерапијата Шише Бања Декорација Додатоци (Боја : Црна)

WGH Бања Фах Мермер Шема Бања Фах Керамички Суета Фах Лосион Шише Фах Ароматерапијата Шише Бања Декорација Додатоци

евалуација:

DEN 2220.00
Од стока
Во магацинот

МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : Според вашите лични потреби, тоа може да се користи во казанчето, се мијат слив, бања, суета countertop, лен плакарот, ноќни маса, кујнски и други места што сакате. Производ вклучува само коцки, исклучувајќи декоративни елементи се користи за преземање на pictures3.МЕРМЕР ФАХ : Направете вашиот дом со оваа прекрасна правоаголник мермер послужавник.ИЗДРЖЛИВИ & ДОМОТ : Направен од премиум мермер материјал, тоа е цврсти и издржливи, вода-доказ, нула-доказ и лесно да се чисти, само избришете со чиста влажна крпа.Во случај производот не успее да работат нормално поради транспорт штета по приемот, ве молиме контактирајте со нас и да се обезбеди детален опис на проблемот (слики се приоритетни).ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Премиум мермер, заоблени агли и елегантни површината се заштитни на вашите скапоцени jewelries или други основи.Име на производ : Бања фах/ Суета Фах/ Шминка Послужавник за Bathroom Material : метал,marble Easy да се одржи и може да се избриша директно со влажна крпа или хартиена крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи