.

.

Акрилик Када Caddy Послужавник, Бања Послужавник за Кадата Бела, Бања Полица за Када За Луксузни Бања Долгорочните Јасно Премиум 1-2 Возрасни, Бања Организатор Полица ?

Акрилик Када Caddy Послужавник, Бања Послужавник за Кадата Бела, Бања Полица за Када За Луксузни Бања Долгорочните

евалуација:

DEN 2468.16
Од стока
Во магацинот

Исто така, можете да ги читате вашите книга/списание, гледајќи го филмот, или дури и се израмни на e-mail пораки во удобноста.1in), 82x20x3cm(32. 82x 20 x 3cm ( 32.Опис на производот ИЗГРАДЕН ЗА СЕКОЈА БАЊА Нашите пространа бања рек ќе безбедно држете сè што треба да ги има најдобрите капење искуство.Големина : 76 x 20 x 3cm (29.1in) Боја : Бела Карактеристики : Практичен, удобно, светлина, големи се сместени на простор, силен капацитет на носивост, трајни Пакување Листа 1 x Caddy Послужавник., тие се доволно големи.Спецификација име на Производ : кадата рек Материјал : Акрилик Големина : 76x20x3cm(29. -Да зачувате простор : На лента е многу погодна за уредно ставање потреби како што се шампон, лосион за шишиња, козметика, toiletries, итн.-Лесна за одржување : водоотпорен, отпорно на гребење, лесен за чистење, само избришете ја со чиста влажна крпа, без абразиви, мали димензии, лесен за чување, не собранието е потребно. -Високо-квалитетни материјали : акрилик материјал, транспарентни во боја, обновливите извори, лесен за чистење; има добра отпорност на вода; може да се задржи одредена тежина за да се одржи стабилноста.Тоа чува вашите мобилни телефони, свеќи, и коктел безбедно и лесно да се користи.

Детални спецификации

Додатоци на производи