.

.

Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со - CCW Серија WMB-220 (15 Нога Црн Појас и Црна ABS Случај)

Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со - CCW Серија WMB-220 (15 Нога Црн Појас и Црна ABS Случај)

евалуација:

DEN 1185.60
Од стока
Во магацинот

Магнетни ѕид бариера со 15 нога појас.Разни појас бои и пораки опции.Идеален за употреба во складишта каде што подот е тесна.Напредни бавно retracting појас со магнетен појас крајот спречува snapback.Брзо и лесно собранието на било ѕид површината.

Детални спецификации

Додатоци на производи