.

.

CCW Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со ABS Случај WMB-220 (15 Нога, Претпазливост Не Внесете Појас со Црна ABS Случај)

CCW Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со ABS Случај WMB-220 (15 Нога, Претпазливост Не Внесете Појас со Црна

евалуација:

DEN 1414.80
Од стока
Во магацинот

Случајот се направени од Издржлив ABS за подолг живот.Совршен за стадиони, јавни спортски настани, паради, ресторани, безбедност бариера за фестивали и повеќе.ТОЛПАТА КОНТРОЛА СО МАЛА МЕМОРИЈА : CCW магнетни Ѕид стигнале Бариера промовира безбедност и организација, додека елиминирање на потребата за традиционалните stanchions во места бариера tapehere простор е ограничена.ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Кавга бесплатна инсталација и магнетни Монтажа, едноставен за употреба, без да се борат да кука на појас со слотот.НЕ SNAPBACK : Толпата контрола бариера со стигнале појас се одликува со Анти Snapback дизајн, Напредна бавно retracting појас со систем за сопирање спречува snapback да се ограничи ненамерни повреди и намалена одговорност.ИЗДРЖЛИВИ : Здрав уште флексибилни појас работи во сите временски услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи