.

.

CCW Серија WMB-220 Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со ABS Случај (15 Нога Појас, Овластен Пристап Само Појас со Црна ABS Случај)

CCW Серија WMB-220 Магнетни Ѕид Стигнале Појас Бариера со ABS Случај (15 Нога Појас, Овластен Пристап Само Појас

евалуација:

DEN 1222.80
Од стока
Во магацинот

Ние користиме високо квалитетни, тестирани материјали дизајниран и изграден за да трае. (1) Магнетни ѕид стигнале појас бариера.Совршен за стадиони, јавни спортски настани, паради, ресторани, и фестивали.МУЛТИ-ЦЕЛ : сопственици на Бизнис се користи ѕид монтирани стигнале појас бариери како нашиов за да ги задржи своите клиенти и на работниците за безбедна, ограничувањето на пристапот од коридори, магацин ходниците, утовар заливи, и други потенцијално опасни средини.Едноставно поврзете на универзална појас крај до друг stanchion или компатибилен ѕид приемник.

Детални спецификации

Додатоци на производи