.

.

chiwanji 1/200 САД БОЕ Ing B29 Enola Gay Warplane Модел - Superfortress Тешки Самоубиец

chiwanji 1/200 САД БОЕ Ing B29 Enola Gay Warplane Модел - Superfortress Тешки Самоубиец

евалуација:

DEN 821.52
Од стока
Во магацинот

1/200 скала Diecast САД Бое малување на Б-29 Enola Gay Модел - втората светска војна Superfortress Тешки Самоубиец Борбени Авиони Играчка воздухопловните сили Модел Војник.Боја:Како слики шоу.Материјал : Пластични s solider playset модел колекција.

Детални спецификации

Додатоци на производи