.

.

1/72 F117 Авиони за Напад Nighthawk Метал Воена Модел Diecast Авион Модел за Наплата или Подарок

1/72 F117 Авиони за Напад Nighthawk Метал Воена Модел Diecast Авион Модел за Наплата или Подарок

евалуација:

DEN 1559.52
Од стока
Во магацинот

С-117 A авиони за напад Nighthawk е Американски сингл-седишта dual-мотор летање крило subsonic џет мултифункционален стелт авиони за напад, и светот е првиот авион дизајниран во целост со стелт технологија.Производ Карактеристики - Мувла точни + Прва Класа боја + Рафинирани според ригорозни детали со оригиналниот дел, Погоден за прикажување и воени модел ентузијасти колекција.Материјал - борец обвивка е со висок квалитет на алуминиум, гума е инженеринг пластика.Големина - 1 : 72 Скала,на тежина за 270 G, телото должина е 11.4 инчен, Ширината е 9.4 инчен.Пакувањето на производот - авионот содржи заградата.пакет тоа во добро заштитени модел кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи