.

.

VBLL 5pcs VHF Камшик 6.1 Инчи Антена за Vertex Стандард-апарат vx-230-апарат vx-261-апарат vx-264-апарат vx-231 EVX-261-апарат vx-350-апарат vx-410-апарат vx-420-апарат vx-420A-апарат vx-820-апарат vx-P820-апар

VBLL 5pcs VHF Камшик 6.1 Инчи Антена за Vertex Стандард-апарат vx-230-апарат vx-261-апарат vx-264-апарат vx-231

евалуација:

DEN 455.04
Од стока
Во магацинот

Ова е замена АТВ-8 A VHF камшик антена за полнење за motorola-апарат vx-Серија и Vertex Стандард воки токи.Компатибилен со Vertex Стандард-апарат vx-260 серија, - апарат vx-231, - апарат vx-350 серија, - апарат vx-820 серија, - апарат vx-920 серија радио.Откако оваа антена е поврзан со радио во употреба на корисникот ќе биде во можност да комуницираат со нивната флота.Оваа антена опција може да бидат наместени на VHF фреквенција со почеток во 136 Mhz да 174 Mhz опсег.Количина : 5 PCS (Brand New - 100% нови и никогаш не се користи).

Детални спецификации

Додатоци на производи