.

.

UAYESOK Тешки Магнетни Планината SO239 30KGR. Вшмукување 8.8 инчен Триаголник Автомобил Камион SUV Мобилен Радио Антена База W/5M(16.4 ft) PL-259 RG58 Коаксијален Кабел

UAYESOK Тешки Магнетни Планината SO239 30KGR. Вшмукување 8.8 инчен Триаголник Автомобил Камион SUV Мобилен Радио

евалуација:

DEN 933.60
Од стока
Во магацинот

[Силни Магнетни Планината База]База Дијаметар : 90mm*3; Вшмукување : 30 KGR.(За 66lb). [UHF Женски Антена Врска]Погоден за БЛАГАЈНИЧКИ/HF/VHF/UHF PL-259(UHF Машки) антени;. [5 M(16.4 ft) RG58 Коаксијален Кабел] Издржлив на ниски загуба coax кабел,PL259 Приклучокот,а се Работи за Yaesu/Vertex Kenwood HYT Icom мобилни Шунка радија, итн.користете адаптери за да го направите да работи на вашиот друг рачен радија. [Мека гума на магнети]магнетно Основата е составен од магнет и гума,Безбедно и издржливи,нула-отпор;Лесно да се инсталира.Компатибилен со : Кобра, Uniden, Midland, Галакси, Any Tone, SAMCOM, Stryker, Претседател, Трамваи, Radioddity, Про возач на камион, Возило SUV Автомобил Камион Шунка Радио, CB/VHF/UHF/HF Радио Аматерски двонасочна Радио, Јавни Радио Скенер.

Детални спецификации

Додатоци на производи