.

.

Fauge UT-106UV воки Токи Антена Дијамант SMA-F UT106 за ШУНКА Радио УВ-5R BF-888S УВ-82 УВ-5RE Долго Антена

Fauge UT-106UV воки Токи Антена Дијамант SMA-F UT106 за ШУНКА Радио УВ-5R BF-888S УВ-82 УВ-5RE Долго Антена

евалуација:

DEN 1680.00
Од стока
Во магацинот

Топло Место : Со магнетна база, ќе можете да инсталирате оваа антена на покрив на вашиот автомобил, корисни воки токи додаток кога возите.Тип : SMA-F (Женски). 4 Band : Dual Band VHF/UHF.Фреквенција : 144/430 MHz.

Детални спецификации

Додатоци на производи