.

.

Складирање Торба Мултифункционален Поправка Комплет Носат-отпорни, Големи Дебели Преносни Алатка торба (Боја : Број 9: 7828cm)

Складирање Торба Мултифункционален Поправка Комплет Носат-отпорни, Големи Дебели Преносни Алатка торба (Боја

евалуација:

DEN 1656.24
Од стока
Во магацинот

голем капацитет, отпорност на абење, погодно товарот, лесно да се носат.Употреба : може да се сместат на различни алатки и разни предмети.Пакетот вклучува : . 1 x Поправка алатки торба.Детали Слики.Опис : 1. Голем капацитет : Тоа ќе го задржи вашиот опрема организиран и безбедна.На toolbag е дизајниран со голем внатрешен простор кој ќе ги содржи превземање на било алатка.Големина на : 405 * 200 * 240 (mm)2. Удобен и преносливо : дебело платно материјал, удобни за носење и заштеда на енергија.3. Мазна патент дизајн : мазна метал патент, лесен за да го отворите или затворите.4. Голем број на спецификациите може да бидат избрани за да ги задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Големина : Број 3 : 33 * 14cm No. 9 : 78 * 28cm No. 1 : 24 * 11cm No. 5 : 48 * 19cm No. 2 : 30 * 12cm No. 6 : 48 * 24cm No. 8 : 68 * 24cm No. 7 : 58 * 24cm Color : Армија Green Material : Дебела canvaslarge capacity Product Семејство : Toolkit Features : голем капацитет, отпорност на абење, погодно товарот, лесно да се carry Uses : може да се сместат на различни алатки и разни items Package вклучува : 1 x Поправка алатки bag Details Слики : .

Детални спецификации

No. 3:
33 * 14cm
No. 9:
78 * 28cm
No. 1:
24 * 11cm
No. 5:
48 * 19cm
No. 2:
30 * 12cm
No. 6:
48 * 24cm
No. 8:
68 * 24cm
No. 7:
58 * 24cm
Color:
Army Green
Material:
Thick canvas
large capacity :
Product Family:
ToolkitFeatures
Uses:
can store various tools and various items
Package includes:
1 x Repair tools bag :
Details Pictures:

Додатоци на производи