.

.

yzf 16 Инчен Издувам Должност Оксфорд Ткаенина Алатки Торба со 4 Носат-Отпорни, Гумени Нозе, Енкрипција Лента Рамо Влошки, Широко Устата Дома Поправка Алатка Кеси

yzf 16 Инчен Издувам Должност Оксфорд Ткаенина Алатки Торба со 4 Носат-Отпорни, Гумени Нозе, Енкрипција Лента

евалуација:

DEN 1135.20
Од стока
Во магацинот

Алатката Торба е идеален за носење во рака, алатки и други мали до средни предмети.Алатката торба има еластична бенд кој заштедува простор и може да се користи за да се одржи заедничка tools. ❤ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Потрошни алатка торба : засилен 600d оксфорд ткаенина и индустриски одделение pp база прави торба исклучително тешки и долготрајни.Гумени пена дното држи чантата здрав и им помага на заштита на содржината од тешко паѓа, и надворешен мрежа џеб продавници лични предмети.Создавање на практична алатка торба која одговара на клиентите искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи