.

.

професионална алатка кутија Алатка Торба Градинарство Tote Торба Градина Алатка за Складирање Торба и Дома Организатор со Џебови Носат-Отпорни, и Обновливи Темно Зе

професионална алатка кутија Алатка Торба Градинарство Tote Торба Градина Алатка за Складирање Торба и Дома Организатор

евалуација:

DEN 1648.80
Од стока
Во магацинот

Ви благодарам многу за посетата на мојот продавница. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.прашува : 1.Пространа главната преграда има повеќе внатрешни алатка за складирање џебови.На цврстата рака кој е лесен за носење, компактна шиење, силни во материјал, не е лесно да се скрши, и издржливи. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.

Детални спецификации

Додатоци на производи