.

.

Домаќинство Алатка Поставите Портокалова Боја,со Тешки Водоотпорен Toolstorage Торба И Прилагодливи Рамо, Рака

Домаќинство Алатка Поставите Портокалова Боја,со Тешки Водоотпорен Toolstorage Торба И Прилагодливи Рамо, Рака

евалуација:

DEN 1653.12
Од стока
Во магацинот

5-6mm 1/16-1/4, 4 x Прецизност Шрафцигер, 1 x Ниво 9", 1 x Битови Ddriver Рачка, 20 x Битови, 1 x Видов 6", 1 х 5 M Мерка Лента, 10 x Ножот, 1 x Нож 18mm, 1 x 8 OZ Чекан, 10 x Пластична Лента, 90 x Мали Хардвер во Пластична Кутија, 1 x 12-250 V елементи.Тестер, 1 х 5 M Изолација Ленти, 2 x Пластични Клипови 3", 1 x LED Светло, 1 x 169pcs Алатка Торба.Секоја алатка е тестирана против индустриски стандарди за цврстина, вртежен момент, заврши, и употребливост и треба да трае цел живот под нормална. Лесен и удобен за употреба идеална алатка сет за дома, продавница, или работното место.

Детални спецификации

Додатоци на производи