.

.

Вашиот Избор Aquatics Протеини Skimmer Saltwater Гребен Аквариум DC13

Вашиот Избор Aquatics Протеини Skimmer Saltwater Гребен Аквариум DC13

евалуација:

DEN 1679.76
Од стока
Во магацинот

Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неотворена.Тип : Протеини Skimmers.Вода Тип : Пумпа.Спецификации : Skimmer Пумпа : SP400 , Напон/Напојување : 100-240 V/10 W , Внесувањето Воздух : 400 L/Ч , Капацитет : 180gallon , Производ Големина : 14.5*14.5*51 CM , Нога Печати : 5.71" x 5.71" x 20.08".Тип : Протеини Skimmers.

Детални спецификации

Додатоци на производи