.

.

Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кулата Цврсто Дрво Кат Маратон Рамка Мачка Отпадоци Мачка Дрво, Бор Мачка Големи Луксузни Мачка Куќа Отстранлив Чистење на Flannelett

Haieshop Мачка Дрво Гребење Пост Мачка Кулата Цврсто Дрво Кат Маратон Рамка Мачка Отпадоци Мачка Дрво, Бор Мачка

евалуација:

DEN 2164.56
Од стока
Во магацинот

Тоа е многу здрав и може да трае подолго од обичните кат на дрвја.7 во висина 57.6 во ширина 17.Дизајнот на мачка дрво е погодно за мачки со нула, се искачи планините, спиење и вежбање.Детали за производот : Боја : Log High-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет борови и зајакот кадифен, тоа е комфорни и издржливи.Tickled столбови и душеци : Здрав природен сисал покриени со колони и душеци со различни висини и агли обезбеди гребење за енергетика мачиња, кој помага да се поттикне позитивни флексибилност и да се Држат настрана од казна мебел.Димензии : должина 23.Димензии : должина 23.4 in Easy да се инсталира : едноставен за дизајн, лесно да го инсталирате цврсти дрвени столбови со зајакот кадифен сисал завиткани.Не е лесно да се тресат или нарушат.Зголемите вашите движења и да се подобри вашите вештини : да Биде многу атрактивен за мачки, нека вашите мачки вежба додека играте, подобрување на мачки качување инстинкт, и да биде совршена играчка за гребење, качување, да спие и да вежбате.7 во висина 57.Високо-квалитетни материјали : Оваа мачка качување рамката е направена од цврсто дрво и екстра-дебел зајакот кадифен, цврсти и издржливи сисал извиткани цврсти дрвени столбови.

Детални спецификации

Додатоци на производи