.

.

Женска 2 Парче Skater Тенис Здолниште Поставете Резервоар Врвот Pleated Мини Skort Секси Облека Clubwear Тренерки

Женска 2 Парче Skater Тенис Здолниште Поставете Резервоар Врвот Pleated Мини Skort Секси Облека Clubwear Тренерки

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

Се повлече На затворање.Тенис и Голф Skort Постави Две парче : Жени, Девојки Висока Половината Pleated Мини Здолниште Skort+ Резервоарот Сечење на Врвот.Уникатен Дизајн : Racer назад, sleeevless резервоарот сечење на врвот, обична, кавга полите, полна боја, висок пораст кратко здолниште, скриени назад патент, pleating детали, А-Линија здолниште, краток обвивка, секси bodycon фустан во собата, клуб облека, активни тренерки, голф skort сет, biker краток сет.Дами врвот и здолниште во собата е погоден за клубот, партија, саем, коктел, cheerleading, велосипедизам, голф, куглање, џогирање, работи, кои датираат, evning, ноќта, тенис, причинска, shool, канцеларија и слично.Сезона : Летни&Падне.Мека и висок квалитет farbic, кожата-пријателски, удобен да го допре и да се носат.Големина од s до xxl.Ве молиме погледнете го големина на мерни податоци во опис на производот или на последната слика.со Внатрешен шорцеви.Резервоар за сечење на врвот.Висок половината pleated skater мини здолниште.Солидна живописни бои.Секси и спорт стил. 2 Парче облека. 6 Бои на располагање.Еластичен.Големина од S-XXL.Совршен за лето.Мека ткаенина.Дали било кој спорт без грижи.

Детални спецификации

Додатоци на производи