.

.

Milumia Мажите Тропските Печатени Кратко Sleeve Tee и Drawstring Џеб Шорцеви Сет

Milumia Мажите Тропските Печатени Кратко Sleeve Tee и Drawstring Џеб Шорцеви Сет

евалуација:

DEN 695.76
Од стока
Во магацинот

7", Манжетната : 14.4", Врвот Должина : 30.Нега : Машина за миење или професионална сува чиста.4", Хип Големина : 48.Големина На Табела : Мал : Рамо : 17.3"/ XX-Large : Рамо : 20.2", Манжетната : 15.5", Врвот Должина : 29.2"/ X-Large : Рамо : 19.9", Шорцеви Должина : 19.9", Половината Големина : 40.3", Шорцеви Должина : 18.5", Биста : 40.

Детални спецификации

Додатоци на производи