.

.

Giordana Женска Silverline Велосипедизам Лигавче Шорцеви - gi-s5-wbib-silv

Giordana Женска Silverline Велосипедизам Лигавче Шорцеви - gi-s5-wbib-silv

евалуација:

DEN 998.40
Од стока
Во магацинот

Mesh.Ametista : core контура панели.НОВИ Lo Pro 45 : нога ракави.Mesh : лигавче горен дел, Рефлексивни акценти во грбот.Посебно конструирани со користење Giordana е Жените Контура се вклопуваат процес.Жените Cirro chamois.Giordana SILVERLINE облека приказ перформанси и вредност како само повеќе од три децении на експертиза во спорт на велосипедизмот може.SILVERLINE облека се оптимизирани за да се задоволат техничките барања на велосипедисти на сите нивоа способност, во кои се сместени најголем број на велосипедисти.SILVERLINE облека обезбедуваат исклучителна вредност од спарување квалитетни материјали со суштинските карактеристики.Со низа на облека избори и боја опции, SILVERLINE нуди флексибилни можности за полнење за да ги задоволи секоја желба.Moxie : главни нога панели.Zaffiro : анти-абразија материјал кој се користи во внатрешноста седиште панели за издржливост и да се минимизира триење.Посебно конструирани со користење Giordana е Жените Контура се вклопуваат процес да одговара на женската форма во јава позиција.

Детални спецификации

Додатоци на производи