.

.

WDIRARA Мажите Писмо Графички Печати Drawstring Половината Активни Песна Шорцеви

WDIRARA Мажите Писмо Графички Печати Drawstring Половината Активни Песна Шорцеви

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 95% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Карактеристики : писмо за печатење, drawstring половината, џебови.Ткаенина има некои се водат,и тоа е мека и удобна.Повод : совршен за било кој тип на вежби како јога, фитнес, или во секојдневниот живот.Адвокатско писмо графички drawstring песна шорцеви.Ве молиме погледнете го големина мерење во последна точка сликата пред да нарачате.Големина На Табела : Мал : Половината Големина : 29.5-44.5", Хип Големина : 46.1", Должина : 20.1", /Медиум : Половината Големина : 31.1-46.1", Хип Големина : 47.6", Должина : 20.5", /Голем : Половината Големина : 33.1-48", Хип Големина : 49.6", Должина : 20.9", /X-Large : Половината Големина : 35-50", Хип Големина : 51.6", Должина : 21.3.

Детални спецификации

Додатоци на производи