.

.

EcoDecors Оаза 2-Ниво Тиково Агол Полица, 13Lx13Wx18.5T, Природни & Ведрина Туш Столче, 18, Природни

EcoDecors Оаза 2-Ниво Тиково Агол Полица, 13Lx13Wx18.5T, Природни & Ведрина Туш Столче, 18, Природни

евалуација:

DEN 6107.28
Од стока
Во магацинот

Вклучени стандард комунални полица обезбедува дополнителен простор за toiletries или крпи.Производот 2 : СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА - За toiletries и домашната организација.Производот 2 : ЦВРСТИ ПЛАНТАЖА ОДГЛЕДУВА ТИКОВО - Природно дрво жито на ѕвонење.Ние се фокусира на користење на материјали кои нека природната убавина на teakwood биде обележана, вклучувајќи природни дрво зрна и боја варијации.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : Не се наменети за седење.Нашите craftspeople употреба уметничките техники преданието од генерација на генерација да занает фрли исклучите врати, стари бродови, згради, невести, железнички пат врски, тиково корени, и други материјал во еден на еден вид функционални дела на уметноста.Вклучени стандард комунални полица обезбедува дополнителен простор за toiletries или крпи.Еко Decors развива уникатен дом décor & мебел со користење на рециклирани, рекултивираните и upcycled материјали.Тиково е природно вода, мувла, и mildew отпорни поради својата природна густина и висок масло содржина.Секој Еко Decors мебел и додатоци уникатно истакнува неговите материјали.Производ 1 : ЦЕЛОСНО СОСТАВЕНИ - Апсолутно не е монтажа се бара.Тоа е дрво на избор на стотици години на луксузен брод градители.Eco Decors Ведрина Туш Столче, 18", Natural FULLY СОБРАА - Оваа компактна големина од 18" во должина x 12" ширина x 18" висина обезбедува компактен стапало дека ќе се вклопи во поголемиот дел тесни места.Производ 1 : ЦВРСТИ ПЛАНТАЖА ОДГЛЕДУВА ТИКОВО - Природно дрво жито на ѕвонење.Производ 1 : КОМПАКТЕН ДИЗАЈН - се Вклопува удобно во аголот на туш или бања.

Детални спецификации

Додатоци на производи