.

.

OIOG Агол Сала Дрво & 5 Ниво Агол Полица Стојат

OIOG Агол Сала Дрво & 5 Ниво Агол Полица Стојат

евалуација:

DEN 1679.76
Од стока
Во магацинот

【Цврстата Структура】Направена од страна дебели одбор и здрав метална рамка, која обезбедува стабилност и издржливост, нуди голема поддршка за вашиот багаж.Екстра поддршка на ногата се предвидени за стојат стабилна. 【Агол Организатор】Карактеристики 90°-десен агол дизајн, да ги искористат предностите на ограничен агол простор, создавајќи дополнителен простор за вашиот дом, тоа е совршен за да се зачува простор, практични за оние кратко на просторот. 【Повеќенаменски Сала Дрво】Овој агол сала дрво е убаво фузија на чување и прикажување, децата врвот складирање полица, грб управување со куки, grid панел и чевли багажник, тоа е практично прилог на секој простор за чување на соба бесплатно од нередот, погоден за entryway, mudroom, дневна соба или cloakroom. 【Практични Агол Полица】отворена полица единица може да игра улога како еден агол публикации или изложба екранот багажник, одличен избор за вашите книги, plantings и омилени колекции. 【Лесно Собранието】Јасно настава и потребните хардверски се вклучени, со едноставна конструкција, може да се соберат без проблеми.OIOG Агол Сала Дрво & 5 Ниво Агол Полица Застане.

Детални спецификации

Додатоци на производи