.

.

Microblading Aftercare Маст, Beoncall 150 Тетоважа Aftercare Маст Витамин А & D Анти Лузна Поправка Гел, Тетоважа Aftercare Лузна Поправка Крем за Тело Уметност Трајна Шминка Microblading Материја?

Microblading Aftercare Маст, Beoncall 150 Тетоважа Aftercare Маст Витамин А & D Анти Лузна Поправка Гел, Тетоважа

евалуација:

DEN 719.76
Од стока
Во магацинот

Можете да ја користите дури и по лицето microblade или трајна шминка тетоважи премногу.Microblading Aftercare Маст, Beoncall 150 Pcs Благотворно Тетоважа Aftercare Лузна Поправка Маст Витамин А & D Анти Лузна Гел за microblading тетоважа материјали Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Тетоважа Миро Количина : 150 Pcs Нето Содржина : 5g/еез Боја : Како на Сликата Покажуваат Карактеристики : √ Тетоважа aftercare крем имаат природен Витамин а и Д, како и потентен кожата-благотворно билни состојки.Ефикасно навлажнувачки и седативи на вашата кожа, да се спречи сушењето и чешање.Се насочите на маст од чичок, hibiscus, целер, мајчина душица, snokeweed, тасев биле, габи и др. Ве молиме чисти погодената област со благ сапун и топла вода, и се носат соодветен лабава облека, ако е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи