.

.

M10 Acorn Хексадецимален Капа Купола Главата Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Светол Финиш, Пакување од 10

M10 Acorn Хексадецимален Капа Купола Главата Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик 18-8, Светол Финиш, Пакување

евалуација:

DEN 303.60
Од стока
Во магацинот

Дијаметар : M10, Нишка Големина : 1.5 mm.Стандард acorn хексадецимален капа нут со затворен купола може да се спречи навој scrape и да даде добра декорација.Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик 304, дава сила и заштита од корозија и tarnishing.Широко се користи во сите видови на прецизни машини, класифицирани инструменти, инструменти, електронски производи, итн.Пакет се Вклучени : 10 КОМПЈУТЕРИ.

Детални спецификации

Додатоци на производи