.

.

155pcs Црна Најлон Пластични Купола Acorn Гром Чаша Ореви Комплет, Ореви Хексадецимален Заштитник Капа Асортиман Комплет,6 Големини - М4 M5 M6 М8 M10 М12

155pcs Црна Најлон Пластични Купола Acorn Гром Чаша Ореви Комплет, Ореви Хексадецимален Заштитник Капа Асортиман

евалуација:

DEN 263.76
Од стока
Во магацинот

Големина : M4 M5 M6 М8 M10 М12. Висок квалитет на Гума Купола Капа на Главата Хексадецимален Завртки Асортиман Комплет.Квалитет : M4(50pcs), M5(30pcs), M6(20pcs), М8(20pcs), M10(20pcs), М12(15pcs).Погоден за Шестоаголна форма Завртки и Навртки,Одберете големина што одговара или е малку помал од надвор мерење на цевка или црево.Тие исто така обезбедуваат заштита од повреда од остар род и цевки рабови.

Детални спецификации

Додатоци на производи