.

.

На Hillman Група 943046 Хром SAE Acorn Орев, 5/16-24-Инчен , 3-Пакет

На Hillman Група 943046 Хром SAE Acorn Орев, 5/16-24-Инчен , 3-Пакет

евалуација:

DEN 153.36
Од стока
Во магацинот

Може да се користи во хоби и мебел проекти, мечување, тревник или игралиште опрема.Нуди заштита на теми и декоративен изглед како завршна fastener.Атрактивни хром финиш.Корисно за било која апликација, каде што орев е потребно и на готовиот изглед приоритетни. 3 парчиња за продажба на мало пакет. 5/16"-24 парична казна тема.

Детални спецификации

Додатоци на производи