.

.

AVLA 6 Чаши Јајце Носителот Сет на 3, Половина Дузина Порцелански Јајце Сад за Countertop, Малку Јајца Фах Фармацевт, Керамички Јајце Чувар Чување на Организаторот за Кујна,

AVLA 6 Чаши Јајце Носителот Сет на 3, Половина Дузина Порцелански Јајце Сад за Countertop, Малку Јајца Фах Фармацевт,

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Можете да ги користите за време на печење да се задржи јајца од тркалање исклучување на countertop.AVLA Сет од 3 Керамички Јајце Фах карактеристики 6 круг слотови дека се на вистинската големина за да се одржи стандардна големина пилешко јајца.Високо-отпуштен Материјал : се Направени од издржлив stoneware, цврсти и отпорен на гребење, тоа нема да реагираат на храната и е безбедно за употреба во микробранова машина за миење садови, ладилник, и рерна - до 500 степени Целзиусови.Можете да ги користите за време на печење да се задржи јајца од тркалање исклучување на countertop. Својата полиран финиш нуди шик изглед и погоден за сите видови на кујнски стилови.Високо-отпуштен Материјал : се Направени од издржлив stoneware, цврсти и отпорен на гребење, тоа нема да реагираат на храната и е безбедно за употреба во микробранова машина за миење садови, ладилник, и рерна - до 500 степени Целзиусови.Нејзините полиран финиш нуди шик изглед и погоден за сите видови на кујнски стилови.Лесен за Чистење : Мазна, impermeable материјал отпорен на боење па лесно може да се чистат со перење подлога и сапуница вода и, исто така, машина за миење садови безбедно, стаклен внатрешни работи е nonporous толку храна нема да комуницирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи