.

.

Qlux - Големи Јајце Првенство

Qlux - Големи Јајце Првенство

евалуација:

DEN 489.84
Од стока
Во магацинот

Јајце чаши кошница модел HUEVERA PLAST.ГОЛЕМА.PLAST HUEVER.ГОЛЕМАТА бренд QLUX.QLUX.Производите на овој бренд се изработени со највисок квалитет на материјали.Димензии : прибл. : Беа 25,5 x 10.5 x 6.5 см.Материјал : пластика.Ако ви се допаѓа да се грижи за секој детал од вашата maiosn и да биде на најновите тренд во продукти кои ќе го направат вашиот живот полесно, купи Qlux јајце првенство (беа 25,5 x 10.5 x 6.5 см) во најдобра цена.

Детални спецификации

Додатоци на производи