.

.

JINHUA Мини за Тешко Варени Јајца Појадок Рака, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Gadgets, Сребро Јајце Стои Јајце Чаши Јајце Носители Јајце Лента(4pcs,Злато)

JINHUA Мини за Тешко Варени Јајца Појадок Рака, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Gadgets, Сребро Јајце Стои Јајце

евалуација:

DEN 279.60
Од стока
Во магацинот

Ова јајце чаши обезбеди лесен и практичен начин да се вари јајца.Практичен и забава за вашето семејство појадок табела.Лесен и удобен за да варени јајца и чиста.Погоден за кафулиња, дома, во ресторан и чај салфетки итн.Пакет се Вклучени : 1* Јајце Чаша или 4* Јајце Чаши.Име : Јајце првенство holder Color : сребро;злато Димензии : 4.7*4.7*3.5 cm Package се Вклучени : 1* Јајце Чаша или 4* Јајце Cups Material : нерѓосувачки steel100% сосема нов и висок quality This јајце чаши обезбеди лесен и практичен начин да се вари јајца.Практичен и забава за вашето семејство појадок табела.Лесен и удобен за да варени јајца и чиста.Погоден за кафулиња, дома, во ресторан и чај салфетки итн.Јајца НЕ се вклучени, само на носителот.

Детални спецификации

Додатоци на производи