.

.

Контрола на пристап Машина, DC12 Да 24V лична Карта за Контрола на Пристап Машина Допир Тип ABS за Живеалишта за Складишта

Контрола на пристап Машина, DC12 Да 24V лична Карта за Контрола на Пристап Машина Допир Тип ABS за Живеалишта

евалуација:

DEN 539.76
Од стока
Во магацинот

Лозинката може да се постави и да се промени, што е побезбедно и полично. Голем Број на Вратата Отворање Методи : Картичка, лозинка, картичка и лозинка за три начини за да ја отвори вратата.ШИРОКА ПРИМЕНА:Погоден за комерцијални и индустриски апликации, како што се фабрики, магацини, лаборатории, банки, резиденции, итн.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ:Вратата контрола на пристап поддржува максимален капацитет од 2000 корисници.Wiegand контрола на пристап на тастатурата може да се прочита прозрачна броеви во темни места или во текот на ноќта.Затоа, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.

Детални спецификации

Item Type:
Access Control Machine
Material:
ABS
Model:
T12EM
Voltage:
DC12-24V
Card Reading Distance:
Approx. 2-6cm / 0.8-2.4in
Quiescent Current:
≤30mA
Storage Capacity:
2000 Users
Wiegand Output:
WG26/34 Input and Output
Opening Time:
0-99s (Adjustable)
Card Reader Type:
ID Card
Working Frequency:
125KHz (ID EM Card)
Unlock Method:
ID Card, Password, ID Card and Password
Package List:
1 x Access Control Machine :
1 x 10 Core Terminal Line :
2 x Screw :
2 x Expansion Tube :

Додатоци на производи