.

.

Talany Картичка Контрола на Пристап, ABS Контрола на Пристап, Не-Контакт Индукција Картичка за Врата на Врата(лична Карта)

Talany Картичка Контрола на Пристап, ABS Контрола на Пристап, Не-Контакт Индукција Картичка за Врата на Врата(лична

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

Uusing не-контакт индукција картичка и лозинка за контрола на пристап е едноставен за користење и сигурен во однос на перформансите.Функција : 1.Збир на врата копчето интерфејс, еден сет на врата интерфејс, можете да се прошири до врата копче или вратата слободно. Збир на врата копчето интерфејс, еден сет на врата интерфејс, можете да се прошири до врата копче или вратата слободно.Опремени со Wiegand26 интерфејс, голем капацитет за складирање до 2000 корисници. 2 групи на независни излезни сигнали, збир на високо ниво излезни сигнали и сет на електрична брава диск сигнали.2 групи на независни излезни сигнали, збир на високо ниво излезни сигнали и сет на електрична брава диск сигнали. Uusing не-контакт индукција картичка и лозинка за контрола на пристап е едноставен за користење и сигурен во однос на перформансите.9 in Storage Капацитет : 2000 Users Environment Температура : -35-60℃Отклучување Време : 5 Seconds Alarm Излез : <50 APackage Листа : 1 x Access Control1 x Manual1 x Жици се Подигнат.56 Mhz IC Card Working Напон : 12 V Работат на струјата : ≤100 MAReading Растојание : 1-15cm/0.

Детални спецификации

Condition:
100% Brand NewItem Type
Working Current:
 ≤100MA
Reading Distance:
1-15cm/0.4-5.9in
Storage Capacity:
2000 Users
Environment Temperature:
 -35-60℃
Unlocking Time:
5 Seconds
Alarm Output:
 <50A
Package List:
1 x Access Control1 x Manual :
1 x Wiring Harness :

Додатоци на производи