.

.

10 X Компактен 12V DC, 300mA, Квалитет Регулирани Адаптер. 2.1 mm ID, 5.5 мм OD. Може да се Справи со 100VAC - 240VAC.

10 X Компактен 12V DC, 300mA, Квалитет Регулирани Адаптер. 2.1 mm ID, 5.5 мм OD. Може да се Справи со 100VAC

евалуација:

DEN 238.80
Од стока
Во магацинот

Ниски трошоци за уште висок квалитет, компактни димензии, префрлете се во режим на регулирани напојување.Одлично за безбедносни камери & SCS ИНФРАЦРВЕНА ламба.Излез : DC 12 V на 300m A.Текст : AC 100 V-240 V, 50/60 Hz, 0.5 А. DC Приклучок Тип : 5.5 mm OD x 2.1 mm ID со 4ft ултра флексибилни кабелот.Димензии : 2" x 2" x 1" инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи