.

.

HP 535799-001 320W 89percent z200 напојување

HP 535799-001 320W 89percent z200 напојување

евалуација:

DEN 383.52
Од стока
Во магацинот

Состојба се Напомене : Користени HP Z200 работна Станица за Напојување СПС : 535799-001 Делта Електроника Модел : ДПС-320 KB-1 (ЕДЕН) Max Излез : 320 W HP P/N : 502629-001 Оценка : 80 Plus Злато Напојување Само - Нема Дополнителни Кабли, Додатоци, или Софтвер кои се Вклучени.

Детални спецификации

Додатоци на производи