.

.

AC Адаптер - Напојување за Samsung C24RG50FQN 23.5 Криви LCD Гејмерски Монитор LC24RG50FQNXZA

AC Адаптер - Напојување за Samsung C24RG50FQN 23.5 Криви LCD Гејмерски Монитор LC24RG50FQNXZA

евалуација:

DEN 766.80
Од стока
Во магацинот

Бренд Нови AC/DC Адаптер.Havey должност моќ кабел.Ги поддржува меѓународните напони.Една година гаранција.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Детални спецификации

Додатоци на производи