.

.

AC Адаптер за Напојување за Samsung LC32F391FWNXZA & C32F397FWN, C32F397FWN 32-инчен Криви Full-HD Следење

AC Адаптер за Напојување за Samsung LC32F391FWNXZA & C32F397FWN, C32F397FWN 32-инчен Криви Full-HD Следење

евалуација:

DEN 766.80
Од стока
Во магацинот

AC/DC адаптер за Samsung Криви Full-HD Монитор.Ги поддржува меѓународните напони.Една година гаранција.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Детални спецификации

Додатоци на производи