.

.

AC Адаптер за Samsung CFG73 C27FG73, LC27FG73FQNXZA, C27FG73FQ Гејмерски Монитор

AC Адаптер за Samsung CFG73 C27FG73, LC27FG73FQNXZA, C27FG73FQ Гејмерски Монитор

евалуација:

DEN 766.80
Од стока
Во магацинот

Бренд нови ac адаптер со 3.4 засилувачи моќ поддршка за Samsung Монитори.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита.Ги поддржува меѓународните напони. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ, ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Детални спецификации

Додатоци на производи